پیمان زندی رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان در جلسه ی تنظیم بازار پایان سال در اتاق اصناف ایران گفت: باید از ظرفیت های اتاق های اصناف استفاده کنیم و تشکیل اتاق های فکر و کمیسیون های اصناف از اهمیت بالایی برخور دار است.

به گزارش خبرنگار اصناف ایران پیمان زندی در جلسه ی تنظیم بازار پایان سال در اتاق اصناف ایران با حضور رئیس و هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تمامی روسای اتاق های اصناف کشور برگزار شده بود، گفت: باید به دنبال راهکارهای موثرتری برای برآورده شدن انتظارت مردم باشیم و یکی از نکاتی که می تواند کمک شایسته تری برای بهبود وضعیت داشته باشد تشکیل اتاق های فکر است.
وی تصریح کرد: با تشکیل اتاق های فکر قطعا برای سال آینده می‌ توان موضوعات بهتری را برای بررسی و کارشناسی و ارائه راهکار روی میز داشته باشیم.
زندی اظهار کرد: موضوع مهمتر دیگر بحث تنظیم بازار شب عید است که با همراهی اصناف در بحث توزیع کالاها باید تلاش کنیم صفر تا صد رصد بازار را در دست داشته باشیم تا دغدغه ای برای بازار پایان سال نباشد.
رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان اظهار کرد: در بحث تنظیم بازار علیرغم اینکه اصناف کامل به امور بازار واقف هستند نیاز به کمک فکری وجود دارد و نگاه ما نگاه حمایتی است و باید با هم قدم شویم و در این راستا تشکیل اتاق های فکر و کمیسیون ها بسیار موثر خواهد بود.
وی همچنین تاکید کرد: ایده ایجاد شرکت های سرمایه گذاری اصناف بسیار خوب است و شرکت سرمایه گذاری ظرفیت بالایی برای اصناف ایجاد خواهد کرد و برای اینکه وابستگی دولت کمتر شود تشکیل شرکت سرمایه گذاری مهم است و میتوان به واسطه آن از ظرفیت تمامی رسته های صنفی در کشور بهره برد